Özgeçmiş

KİŞİSEL BİLGİLER

  • Doğum Tarihi : 1985
  • Kan Gurubu : A RH+
  • Birimi : İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
AKADEMİK ÖZGEÇMİŞ

  • Yabancı Dil : İngilizce
  • Yabancı Dil 2 : Rusça
  • Lisans : Selçuk Üniversitesi
  • Lisans Fakülte : Mühendislik Mimarlık Fakültesi
  • Lisans Bölüm : Endüstri Mühendisliği (2007)
  • Y.Lisans : Moskova Devlet Üniversitesi
  • Y.Lisans Dal : İşletme (2011)
ÖZGEÇMİŞ

Özgeçmiş bilgileri girilmemiş.
İLGİ ALANLARI

İlgi alanı girilmemiş

Yayınlar ve Faaliyetler

YAYINLAR

Alanında, yurtiçinde, Türkçe veya yabancı dilde yayımlanan kitap
1- Kürşat Özdaşlı, Mustafa Lamba, Ahmet Sarıtaş, Mehmet Kahraman, Kobi ve Aile İşletmelerinde Yönetim ve Organizasyon Sorunları, (Literatür, Bir Araştırma ve Çözüm Önerileri), Orion Yayınları, Ankara, (2015)
SCI, SSCI ve AHCI dışındaki indeks ve özler tarafından taranan dergilerde yayımlanan teknik not, editöre mektup, tartışma, vaka takdimi ve özet türünden yayınlar dışındaki makale
1- Selman Aksoy, Mehmet Kahraman, "A Study of the Effects of Total Quality Management on Occupational Safety Regulations", European Journal of Social Sciences Education and Research, Vol.1, Nr. 4. (2015)
2- Kürşat Özdaşlı, Mehmet Kahraman, A Comparison Of Positioning In Business Administration Education Between First Five Established Business Administration Departments At State And Private Universities In Turkey: A Content Analysis On Strategic Drivers And Curriculum (2015)
Ulusal kongre, sempozyum, panel gibi bilimsel toplantılarda sunularak, programda yer alan, tam metin olarak yayımlanan bildiri
1- Ali Murat Alparslan, Mehmet Kahraman, Nihal Cantürk, Araştırma Görevlilerinin İşyerinde Mutluluk Ve Mutsuzluk Nedenleri: Bir Alan Çalışması, 15. Ulusal İşletmecilik Kongresi (2016)
Ulusal kongre, sempozyum, panel gibi bilimsel toplantılarda sunularak, programda yer alan poster bildiri
1- Selman Aksoy, Bekir Çevik, Mehmet Kahraman, "Demir Çelik Fabrikasında Kaynak Departmanı Çalışanların İş Güvenliği Bilinci Üzerine Bir Çalışma", VIII. Ulusal İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kongresi, Çukurova Üniversitesi, Adana, 16-18 Nisan 2015. (2015)
Uluslararası kongre, sempozyum, panel gibi bilimsel toplantılarda sunularak, programda yer alan, tam metin olarak yayımlanan bildiri
1- Ali Murat Alparslan, Orhan Sezgin, Mehmet Kahraman,The Effects Of Informal Communication with Instructors On Leadership Characteristics of Business Students: A Comparison between Istanbul Universities and Anatolian Universities, International Academic Conference on Management, Economics and Marketing, Hungary, Budapest (IAC-MEM). (2015)
Uluslararası kongre, sempozyum, panel gibi bilimsel toplantılarda sunularak, programda yer alan, özet metin olarak yayımlanan bildiri
1- Mehmet Kahraman, Dorukcan Pehlivan, Industry 4.0 and Management: A Content Analysis on Papers Published in Web of Science Indexed Journals (2018)

EDİTÖRLÜK


HAKEMLİK


İDARİ GÖREV ve TOPLUMSAL KATKILAR


SANAT ve TASARIM ETKİNLİKLERİ


DİĞER

Makaleler, Yazılar

Kullanıcı herhangi bir makale, yazı paylaşmamış.

Dosyalar

Eklenmiş dosya bulunmamaktadır.

Fotoğraflar

Fotoğraf Eklenmemiş.

Duyurular

Herhangi bir duyuru bulunmamaktadır.

Dersler

Önlisans


Lisans


Lisanüstü

İletişim

İLETİŞİM FORMU ve BİLGİLERİ

Telefon 2541
Email mkahraman(at)mehmetakif.edu.tr
Adres


Ad Soyad   
Eposta  
Yorum  
20 + 13 = ?    İşlemin sonucunu giriniz.